در نشست اخیر شورای دانشگاه تربیت مدرس، راه اندازی دوره کارشناسی ارشد مهندسی صنایع – لجستیک و زنجیره تامین به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزای مهر به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، سعید مینایی مدیر دفتر برنامه ریزی، گسترش و بازنگری دانشگاه تربیت مدرس در این جلسه گفت: برخورد ریشه ای و اصولی با مسائل موجود با تکیه بر اصول علمی مدیریت زنجیره تامین و همچنین مهندسی لجستیک، از طریق تربیت و بکارگیری متخصصان امور مهندسی لجستیک و زنجیره تامین در سازمان ها و شرکت ها امری ضروری است.

وی افزود: دوره کارشناسی ارشد مهندسی لجستیک و زنجیره تامین یکی از مجموعه‌های آموزش عالی در زمینه فنی مهندسی در دوره کارشناسی ارشد، مهندسی صنایع است.

مدیر دفتر برنامه ریزی، گسترش و بازنگری دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد: فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند به عنوان کارشناس راه‌ حل‌های علمی و کاربردی در زمینه طراحی و بهینه‌ سازی ساختار و فرآیندهای زنجیره تامین و بهبود عملکرد آنها و همچنین پیاده‌سازی سیستم های مدیریت زنجیره‌ را تامین و ارائه کنند.

مینایی اظهار داشت: در این گرایش هدف تربیت متخصصانی با توان تحلیل، طرح ‌ریزی و طراحی، پیاده ‌سازی و بهبود علمکرد زنجیره‌های تامین و فرآیندهای جاری آن بر جنبه‌های مهندسی است.

امتیاز شما از 1 تا 5
اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید: