معاون برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد گفت: چابکسازی، مدیریت هزینه ها و توانمندسازی کارکنان از مهمترین اهداف مدیریت جدید این دانشگاه است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، فریدون رهنمای رودپشتی گفت: تناسب تحصیلات و رسته های شغلی، اصلاح فرایندها و کاهش بروکراسی اداری، صرفه جویی و مدیریت هزینه ها از دیگر مواردی است که مدیریت جدید دانشگاه در نشست تخصصی خود با معاونت برنامه ریزی به آن اشاره کرده است.

وی افزود: مدیریت جدید دانشگاه آزاد بنا دارد تا با یک راهبری متمرکز در سازمان مرکزی همه امور به شکل یکپارچه و هماهنگ در استانها اداره شود.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد تاکید کرد: بررسی برنامه های مصوب دانشگاه، بازنگری و اصلاح برنامه با توجه به مصوبات بالادستی مانند برنامه ششم توسعه کشور، مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه فناوری، هماهنگ با سیاست های آموزش عالی از مواردی است که سرپرست جدید دانشگاه بر آن تاکید دارد.

رهنمای رودپشتی درباره ساختارهای شوراهای راهبردی و تخصصی دانشگاه آزاد نیز گفت: شوراهای راهبردی به منزله بازوی کمکی و فکری معاونان و رئیس دانشگاه محسوب می شوند.

امتیاز شما از 1 تا 5
اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید: